Teslimat Koşulları

HIZLI TESLİMAT

Siparişleriniz Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz adrese ücretsiz ulaştırılır.

TESLİMAT SÜRELERİ

Hangi şehirde ikamet ettiğinize göre değişiklik gösterir.

SİPARİŞİNİZİN HAZIRLANMASI

Sipariş ettiğiniz gün ürünleriniz kargoya verilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Müşteri Hizmetleri menüsü altındaki Siparişlerim Bölümü'nden gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Siparişinizdeki ürünlerin stok durumundan kaynaklanabilecek bir sorun yaşandığı takdirde Müşteri Hizmetleri yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

SİPARİŞİNİZİN KARGOYA VERİLMESİ

Siparişiniz kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Sipariş verdiğiniz ürünler kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren, Türkiye genelinde 5 iş gününde adresinize teslim edilmektedir. Resmi tatillerde ve Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.

HASAR GÜVENCESİ VE TAŞIMA SİGORTASI

www.yataktamoda.com veya www.modayatak.com.tr veya www.fashionmattress.com İnternet mağazasından veya telefonla verdiğiniz siparişler Moda Yatak Mobilya ve Aksesuar San. ve Tic. Ltd. Şti. güvencesi altındadır. Ambalajı ve kutusu zarar görmüş olan kargolarınız için kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatmanız ve durumdan bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir.